KI-AL-100A - KIMO България
Описание: Transformer for power supply Of transmitters, etc. Installation in control cabinet or branch box, etc. Type: KI-AL-100A Input voltage: 230 VAC Output: 24V AC Power: 100 mA Dimensions: Height: 32 mm / Width: 50 mm / Length: 50 mm Art.-No .: 56-12964